PARY

szkoła tańca knurów

Bachata

Kizomba

Taniec Towarzyski kurs dla początkujących

Taniec Towarzyski kurs dla zaawansowanych

BACHATA

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Salsa to popularny taniec latynoamerykański tańczony do muzyki o tej samej nazwie. Główną zaletą tego tańca jest jego użytkowy charakter i uniwersalność – gorące latynoskie rytmy coraz częściej goszczą w klubach i porywają tłumy. Umiejętności zdobyte na zajęciach można więc od razu wypróbować na imprezie. Salsa to taniec, który wyzwala pozytywną energię, jest bardzo rytmiczny i swobodny. Może nauczyć się go każdy – opanowanie samych podstaw daje dużą satysfakcję oraz umożliwia świetną zabawę w gronie znajomych.

Grafik zajęć ZAPISY

KIZOMBA

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Kizomba wywodzi się z Angoli (dlatego często nazywana jest angolskim tangiem)
Samo słowo kizomba oznacza “dobrą zabawę”. To określenie świetnie oddaje naturę tej techniki,a zarazem jej złożoność, bowiem łączy w sobie elementy tanga argentyńskiego, zouka oraz semby. Opiera się na bliskim kontakcie między partnerami i prowadzeniu przypominającym nieco tango argentino. To mężczyzna odgrywa w tym stylu decydującą rolę, a partnerka czaruje kuszącymi ruchami. Cały ten czar dopełnia piękna muzyka z tekstami śpiewanymi w języku portugalskim.

Grafik zajęć ZAPISY

TANIEC TOWARZYSKI kurs dla POCZĄTKUJĄCYCH

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Na początku swojej tanecznej drogi, przejdziecie przez podstawy tańców latynoamerykańskich i standardowych (takich jak: samba, cha cha, rumba, jive, walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot). Cała nauka przebiega w przyjaznej atmosferze. Instruktor poświęca czas każdej parze, nie wytykając błędów na forum. Nie prowadzimy zajęć z wymianą parterów! Doskonale wiemy, że przyszliście tutaj spędzić miło czas ze sobą. Na tym kursie macie się przede wszystkim dobrze bawić! Spędzić wieczór inaczej niż zwykle i finalnie – wykorzystać kroki na różnego rodzaju imprezach. Jeśli będziecie chcieli kontynuować w późniejszym czasie naukę, czeka na Was kurs dla zaawansowanych.

Grafik zajęć ZAPISY

TANIEC TOWARZYSKI kurs dla ZAAWANSOWANYCH

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Jeśli znasz już podstawy tańca towarzyskiego, przyszedł odpowiedni moment, żeby poszerzyć tą wiedzę o technikę stóp, rąk i nowych figur a także rozwinąć skrzydła w choreografiach tańczonych po szerokim kole. Tutaj nauka jednego tańca zajmuje nam zdecydowanie więcej czasu, ale bawimy się równie dobrze jak na kursie dla początkujących. Nawiążecie nowe znajomości, które w wielu przypadkach trwają latami. W późniejszym czasie będą organizowane wieczorki taneczne, na których będziecie mogli wykorzystać wiedzę nabytą na zajęciach.

Grafik zajęć ZAPISY

*PRACTIS – oznacza dodatkowe zajęcia w cenie karnetu. Jest to trening indywidualny grup w soboty. Zajęcia są bez instruktora, z dostępem do sali i muzyki. W tym czasie można szlifować to, czego kursanci nauczyli się na zajęciach w tygodniu.