LEKCJE INDYWIDUALNE

szkoła tańca knurówPierwszy taniec
Przygotowanie klasy do studniówki
Niespodzianka dla bliskiej osoby
Taniec dla grupy znajomych

PIERWSZY TANIEC

Wielkimi krokami zbliża się Wasz najważniejszy dzień w życiu? Pora pomyśleć o pierwszy tańcu, który zaskoczy Waszych gości, ale przede wszystkim zostanie przygotowany tak, żeby każdy z Was czuł się w nim naturalnie i swobodnie. Podchodzimy do każdego indywidualnie, tworzymy wyjątkową choreografię w oparciu o utwór, który jest bliski Waszemu sercu. Stopień trudności będzie dobrany do Waszych umiejętności. Termin oraz godzinę ustalacie z Instruktorem, który postara się do Was dopasować. Zanim zdecydujecie, ile godzin będzie Wam potrzebne – skontaktujcie się z naszym Instruktorem, który wysłucha Waszych oczekiwań i będzie w stanie określić ilu godzin będzie trzeba do nauki Waszej wymarzonej choreografii.

Cennik

200zł para / 2 godziny

350zł para / 4 godziny

500zł para / 6 godzin

Formularz kontaktowy

PRZYGOTOWANIE klasy do STUDNIÓWKI

Chcecie zaskoczyć inne klasy i nauczycieli nietypowym tańcem zamiast poloneza? Zapraszamy do nas! Instruktor pomoże w wyborze tematyki tańca. To Wy zdecydujecie czy będzie to mix kilku tańców, może coś klasycznego jak walc w eleganckich strojach lub totalny szał disco albo rock’n roll’a. Chcecie w to taneczne przedsięwzięcie zaangażować wychowawcę? Zapraszamy!

Cennik

300zł grupa / 2 godziny

550zł grupa / 4 godziny

800zł grupa / 6 godzin

Formularz kontaktowy

NIESPODZIANKA dla BLISKIEJ OSOBY

Ktoś bardzo bliski będzie miał swoje urodziny? Będzie obchodził rocznicę? Albo chcesz zrobić niespodziankę na weselu swojemu przyszłemu mężowi? Warto być oryginalnym i podarować prezent, który utkwi w jego/jej pamięci do końca życia. Przygotowywaliśmy już mnóstwo takich tanecznych niespodzianek (40-stki, rocznice ślubne a także taniec pani młodej solo lub z druhnami). Wybierz tylko styl tańca a my z chęcią przygotujemy go dla Ciebie.

 

Cennik

200zł os. / 2 godziny

350zł os. / 4 godziny

500zł os. / 6 godzin

Formularz kontaktowy

TANIEC dla grupy ZNAJOMYCH

Uwielbiacie spędzać czas tylko w swoim towarzystwie? Nie macie pomysłu na wprowadzenie czegoś nowego do Waszych spotkań? Lub pracujecie w różnym systemie zmianowym i nie możecie sobie pozwolić na kurs w środku tygodnia? Wysłuchamy Waszych oczekiwań co do rodzaju tańca, a także ustalimy daty spotkań cyklicznych. Już teraz możecie bawić się wspólnie poprzez taniec, głośno żartować nie martwiąc się o “obce” osoby na sali. Zapraszamy do kontaktu.

Cennik

300zł grupa / 2 godziny

550zł grupa / 4 godziny

800zł grupa / 6 godzin

Formularz kontaktowy