LEKCJE INDYWIDUALNE

szkoła tańca knurówPierwszy taniec
Przygotowanie klasy do studniówki
Niespodzianka dla bliskiej osoby
Taniec dla grupy znajomych

PIERWSZY TANIEC

Wielkimi krokami zbliża się Wasz najważniejszy dzień w życiu? Pora pomyśleć o pierwszy tańcu, który zaskoczy Waszych gości, ale przede wszystkim zostanie przygotowany tak, żeby każdy z Was czuł się w nim naturalnie i swobodnie. Podchodzimy do każdego indywidualnie, tworzymy wyjątkową choreografię w oparciu o utwór, który jest bliski Waszemu sercu. Stopień trudności będzie dobrany do Waszych umiejętności. Termin oraz godzinę ustalacie z Instruktorem, który postara się do Was dopasować. Zanim zdecydujecie, ile godzin będzie Wam potrzebne – skontaktujcie się z naszym Instruktorem, który wysłucha Waszych oczekiwań i będzie w stanie określić ilu godzin będzie trzeba do nauki Waszej wymarzonej choreografii.

Formularz kontaktowy

PRZYGOTOWANIE klasy do STUDNIÓWKI

Chcecie zaskoczyć inne klasy i nauczycieli nietypowym tańcem zamiast poloneza? Zapraszamy do nas! Instruktor pomoże w wyborze tematyki tańca. To Wy zdecydujecie czy będzie to mix kilku tańców, może coś klasycznego jak walc w eleganckich strojach lub totalny szał disco albo rock’n roll’a. Chcecie w to taneczne przedsięwzięcie zaangażować wychowawcę? Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

NIESPODZIANKA dla BLISKIEJ OSOBY

Ktoś bardzo bliski będzie miał swoje urodziny? Będzie obchodził rocznicę? Albo chcesz zrobić niespodziankę na weselu swojemu przyszłemu mężowi? Warto być oryginalnym i podarować prezent, który utkwi w jego/jej pamięci do końca życia. Przygotowywaliśmy już mnóstwo takich tanecznych niespodzianek (40-stki, rocznice ślubne a także taniec pani młodej solo lub z druhnami). Wybierz tylko styl tańca a my z chęcią przygotujemy go dla Ciebie.

Formularz kontaktowy

TANIEC dla grupy ZNAJOMYCH

Uwielbiacie spędzać czas tylko w swoim towarzystwie? Nie macie pomysłu na wprowadzenie czegoś nowego do Waszych spotkań? Lub pracujecie w różnym systemie zmianowym i nie możecie sobie pozwolić na kurs w środku tygodnia? Wysłuchamy Waszych oczekiwań co do rodzaju tańca, a także ustalimy daty spotkań cyklicznych. Już teraz możecie bawić się wspólnie poprzez taniec, głośno żartować nie martwiąc się o “obce” osoby na sali. Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy