MŁODZIEŻ

szkoła tańca knurów

Modern Jazz

Zumba

Pole Dance

Taniec Towarzyski

Taniec Nowoczesny

Ladies Latino

AERIAL HOOP

MODERN JAZZ

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Modern jazz to najnowsza forma jazzu, obecnie najpopularniejsza wśród tancerzy na świecie. Jego podstawą, podobnie jak jazzu, jest technika tańca klasycznego. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała.

Modern Jazz to taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Nic dziwnego, że zdobywa rzesze miłośników pragnących poprzez taniec wyrazić swoją osobowość.

Grafik zajęć ZAPISY

ZUMBA

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Dzięki Zumba® Fitness nie tylko zadbasz o swoją sylwetkę oraz kondycję, ale także poprawisz swoje samopoczucie! Dzięki prowadzeniu zajęć przez dwóch instruktorów, poczujesz się jakbyś był/a na imprezie. Proponowane zajęcia stanowią połączenie aerobiku i tańców latyno-amerykańskich. Zumba® Fitness świetnie uwalnia energię i pobudza do działania. Do zabawy możesz dołączyć w dowolnym momencie! Zapraszamy!

Grafik zajęć ZAPISY

POLE DANCE

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Co nas wyróżnia? Dbamy o Wasz komfort na zajęciach, na jednego uczestnika zajęć przypada jedna rurka (wymagana wcześniejsza REZERWACJA telefoniczna, mailowa, lub bezpośrednio na recepcji). Grupa to maksymalnie 8 osób, co oznacza, że Instruktor będzie miał czas dla każdego.Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki i tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów. Taniec na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową i kondycję, wzmocnisz swoje ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności. Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na ciało, ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój.

Grafik zajęć ZAPISY

TANIEC TOWARZYSKI

(6-12 lat)

Zajęcia skierowane zarówno do par jak i solistów. Prowadzone od podstaw. Uczą prawidłowego przebiegu ruchu w ciele, techniki stóp i rąk. Zajęcia prowadzone są od podstaw w luźnej atmosferze. Chcemy zaszczepić w Waszym dziecku pasję do tańca, która zaowocuje w przyszłości. Zajęcia kształtują sylwetkę, ale też uczą kulturalnych zachowań na parkiecie i poza nim.

Grafik zajęć ZAPISY

TANIEC NOWOCZESNY

(6 – 12 lat)

Zajęcia wykorzystujące wiele technik tańca, m.in. hip-hop, funky i jazz. Nauka układów choreograficznych to wspaniała forma aktywności, poprawiająca kondycję oraz pamięć ruchową. Dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, świetnie się bawią oraz współpracują w grupie. Dynamiczna muzyka dodaje energii do dalszego działania.

Grafik zajęć ZAPISY

LADIES LATINO

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Która z nas nie chciałaby poruszać się z takim wdziękiem i gracją jak latynoskie piosenkarki – teraz to marzenie może się spełnić! Specjalnie przygotowana choreografia w rytmach energicznej muzyki pozwoli Ci zatracić się w tańcu i poczuć się wyjątkowo w swoim ciele. Latino solo to taniec, który angażuje różne grupy mięśni, przez co pozwala świetnie wymodelować sylwetkę i spalić kalorie. Jeśli kochasz tańczyć, ale Twój partner niekoniecznie, jesteś singielką albo po prostu szukasz ciekawych zajęć, dzięki którym nabierzesz pewności siebie, latino solo to kurs stworzony dla Ciebie!

Grafik zajęć ZAPISY

AERIAL HOOP

Zajęcia na podwieszonych kołach cyrkowych na których uczestnicy wykonują figury na dolnym i górnym drążku. Wzmacniają siłę i rozciągają

Grafik zajęć ZAPISY

*PRACTIS – oznacza dodatkowe zajęcia w cenie karnetu. Jest to trening indywidualny grup w soboty. Zajęcia są bez instruktora, z dostępem do sali i muzyki. W tym czasie można szlifować to, czego kursanci nauczyli się na zajęciach w tygodniu.