MŁODZIEŻ

szkoła tańca knurów

Modern Jazz

Hip Hop/Street Dance

Twerk

Zumba

Pole Dance

Taniec Towarzyski

Taniec Nowoczesny

Ladies Latino

MODERN JAZZ

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Modern jazz to najnowsza forma jazzu, obecnie najpopularniejsza wśród tancerzy na świecie. Jego podstawą, podobnie jak jazzu, jest technika tańca klasycznego. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała.

Modern Jazz to taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Nic dziwnego, że zdobywa rzesze miłośników pragnących poprzez taniec wyrazić swoją osobowość.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

HIP HOP/Street Dance

(12 – 17 lat)

Zajęcia z nauką choreografii STREET DANCE. Hip hop jest bardzo różnorodnym
stylem tanecznym, a na zajęciach każdy uczestnik odnajdzie w nim coś dla siebie. Nauczycie się podstaw styli hip hop’owych. Poznacie technikę izolacji, zatrzymań, groove’ów i popów. Zajęcia takie dają gruntowne podstawy do dalszej edukacji tanecznej; kształtują poczucie rytmu, gibkość, kondycję oraz koordynację ruchową.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu  / 60min.

120zł / 8 wejść / 2x w tygodniu + PRACTIS / 120min. + 90min.

Grafik zajęć ZAPISY

TWERK

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Jest to charakterystyczny kobiecy ruch polegający na bardzo wyrazistym potrząsaniu pośladkami. Na zajęciach poznajemy tajniki poruszania biodrami, uczymy się izolacji. Bazą w rozgrzewce są ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg i pośladków. Dzięki nim będziesz nie tylko zawadiacko poruszać swoimi krągłościami, ale także wyrzeźbisz sylwetkę! Wszystkie nabyte umiejętności będziemy łączyć w krótkie choreografie. Wbrew stereotypom taniec ten cechuje się trudną techniką, oparty jest na charakterystycznych bujanych ruchach bioder i pośladków.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu  / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

ZUMBA

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Dzięki Zumba® Fitness nie tylko zadbasz o swoją sylwetkę oraz kondycję, ale także poprawisz swoje samopoczucie! Dzięki prowadzeniu zajęć przez dwóch instruktorów, poczujesz się jakbyś był/a na imprezie. Proponowane zajęcia stanowią połączenie aerobiku i tańców latyno-amerykańskich. Zumba® Fitness świetnie uwalnia energię i pobudza do działania. Do zabawy możesz dołączyć w dowolnym momencie! Zapraszamy!

Cennik

60zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

90zł / 8 wejść / 2x w tygodniu / 120min.

Grafik zajęć ZAPISY

POLE DANCE

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Co nas wyróżnia? Dbamy o Wasz komfort na zajęciach, na jednego uczestnika zajęć przypada jedna rurka (wymagana wcześniejsza REZERWACJA telefoniczna, mailowa, lub bezpośrednio na recepcji). Grupa to maksymalnie 8 osób, co oznacza, że Instruktor będzie miał czas dla każdego.Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki i tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów. Taniec na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową i kondycję, wzmocnisz swoje ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności. Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na ciało, ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój.

Cennik

130zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu + PRACTIS / 60min. + 60min.

230 / 8 wejść / 2x w tygodniu + PRACTIS / 120min. + 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

TANIEC TOWARZYSKI

(6-12 lat)

Zajęcia skierowane zarówno do par jak i solistów. Prowadzone od podstaw. Uczą prawidłowego przebiegu ruchu w ciele, techniki stóp i rąk. Zajęcia prowadzone są od podstaw w luźnej atmosferze. Chcemy zaszczepić w Waszym dziecku pasję do tańca, która zaowocuje w przyszłości. Zajęcia kształtują sylwetkę, ale też uczą kulturalnych zachowań na parkiecie i poza nim.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

TANIEC NOWOCZESNY

(6 – 12 lat)

Zajęcia wykorzystujące wiele technik tańca, m.in. hip-hop, funky i jazz. Nauka układów choreograficznych to wspaniała forma aktywności, poprawiająca kondycję oraz pamięć ruchową. Dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, świetnie się bawią oraz współpracują w grupie. Dynamiczna muzyka dodaje energii do dalszego działania.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu + PRACTIS / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

LADIES LATINO

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Która z nas nie chciałaby poruszać się z takim wdziękiem i gracją jak latynoskie piosenkarki – teraz to marzenie może się spełnić! Specjalnie przygotowana choreografia w rytmach energicznej muzyki pozwoli Ci zatracić się w tańcu i poczuć się wyjątkowo w swoim ciele. Latino solo to taniec, który angażuje różne grupy mięśni, przez co pozwala świetnie wymodelować sylwetkę i spalić kalorie. Jeśli kochasz tańczyć, ale Twój partner niekoniecznie, jesteś singielką albo po prostu szukasz ciekawych zajęć, dzięki którym nabierzesz pewności siebie, latino solo to kurs stworzony dla Ciebie!

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

*PRACTIS – oznacza dodatkowe zajęcia w cenie karnetu. Jest to trening indywidualny grup w soboty. Zajęcia są bez instruktora, z dostępem do sali i muzyki. W tym czasie można szlifować to, czego kursanci nauczyli się na zajęciach w tygodniu.