DZIECI

kurs tańca knurów dzieci

Rytmika

Modern Jazz

Balet

Hip Hop/Street Dance

Taniec Towarzyski

Taniec Nowoczesny

Pole Dance Kids

RYTMIKA

(3 – 6 lat)

Zajęcia dla najmłodszych. Nauka prostych choreografii, przeplatana zabawami stymulującymi rozwój ruchowy dziecka. To również pogłębianie kreatywności, rozróżnianie rytmów i jego nauka. Bezstresowe wprowadzenie dziecka do tanecznego świata.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

MODERN JAZZ

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Modern jazz to najnowsza forma jazzu, obecnie najpopularniejsza wśród tancerzy na świecie. Jego podstawą, podobnie jak jazzu, jest technika tańca klasycznego. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała.

Modern Jazz to taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Nic dziwnego, że zdobywa rzesze miłośników pragnących poprzez taniec wyrazić swoją osobowość.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

BALET

(3-8 lat)

Dostrzegasz u swojej pociechy zamiłowanie do tanecznych ruchów i prawdziwy talent? W takim razie zapisz ją na zajęcia baletu dla dzieci! Dlaczego akurat taniec klasyczny? Odpowiedź jest bardzo prosta. Lekcje najlepiej rozpoczynać w jak najmłodszym wieku – dziecko pozna również najważniejsze podstawy tańca, które staną się solidnym fundamentem. Trenowanie każdej innej techniki w przyszłości będzie przychodziło z łatwością i nie sprawi żadnych kłopotów. Ponadto zajęcia baletu dla dzieci: wspomagają leczenie wad postawy, poprawiają koncentrację, zachęcają do twórczych pomysłów, stwarzają możliwość do obcowania ze sztuką, zapobiegają nadwadze i wzmacniają ciało, uczą odnajdywania się w grupie i dyscypliny.

Cennik

70zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 45min.

Grafik zajęć ZAPISY

HIP HOP/Street Dance

(6 – 11 lat)

Zajęcia z nauką choreografii STREET DANCE. Hip hop jest bardzo różnorodnym
stylem tanecznym, a na zajęciach każdy uczestnik odnajdzie w nim coś dla siebie. Nauczycie się podstaw styli hip hop’owych. Poznacie technikę izolacji, zatrzymań, groove’ów i popów. Zajęcia takie dają gruntowne podstawy do dalszej edukacji tanecznej; kształtują poczucie rytmu, gibkość, kondycję oraz koordynację ruchową.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

120zł / 8 wejść / 2x w tygodniu / 120min.

Grafik zajęć ZAPISY

TANIEC TOWARZYSKI

(6-12 lat)

Zajęcia skierowane zarówno do par jak i solistów. Prowadzone od podstaw. Uczą prawidłowego przebiegu ruchu w ciele, techniki stóp i rąk. Zajęcia prowadzone są od podstaw w luźnej atmosferze. Chcemy zaszczepić w Waszym dziecku pasję do tańca, która zaowocuje w przyszłości. Zajęcia kształtują sylwetkę, ale też uczą kulturalnych zachowań na parkiecie i poza nim.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

TANIEC NOWOCZESNY

(6 – 12 lat)

Zajęcia wykorzystujące wiele technik tańca, m.in. hip-hop, funky i jazz. Nauka układów choreograficznych to wspaniała forma aktywności, poprawiająca kondycję oraz pamięć ruchową. Dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, świetnie się bawią oraz współpracują w grupie. Dynamiczna muzyka dodaje energii do dalszego działania.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

POLE DANCE KIDS

(4+)

To forma zajęć gimnastyki, łącząca w sobie elementy siły, tańca i akrobatyki. Zajęcia uczą precyzji i doskonałości. To trening ukierunkowany na rozciąganie oraz wzmacnianie ciała.

Cennik

110zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min

Grafik zajęć ZAPISY