KOBIETY

taniec knurów

Pole Dance

Bungee NOWOŚĆ !!!

Zumba

Ladies Latino

Aerial Hoop

Exotic

Blackroll & Stretch

POLE DANCE

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Co nas wyróżnia? Dbamy o Wasz komfort na zajęciach, na jednego uczestnika zajęć przypada jedna rurka (wymagana wcześniejsza REZERWACJA telefoniczna, mailowa, lub bezpośrednio na recepcji). Grupa to maksymalnie 8 osób, co oznacza, że Instruktor będzie miał czas dla każdego. Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki
i tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów. Taniec na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową i kondycję, wzmocnisz swoje ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności. Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na ciało, ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój.

Grafik zajęć ZAPISY

BUNGEE !! NOWOŚĆ !!

(OPEN, bez granicy wiekowej)

BUNGEE to NAJNOWSZA FORMA FITNESSU. Ze względu na Wasz komfort wymagana wcześniejsza REZERWACJA telefoniczna, mailowa lub bezpośrednio na recepcji. Na jedną linę przypada tylko jedna osoba. Na zajęciach grupa liczy 10 osób, razem z Instruktorem. Jest to fantastyczny pomysł na organizację zajęć dla osób znudzonych standardowymi formami aktywności fizycznej. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness, zawodowych sportowców i pasjonatów tańca są stworzone tak, by każdy uczestnik zajęć wyszedł z sali zadowolony z efektu ćwiczeń i chciał wrócić po więcej. Oderwij się od ziemi i dołącz do nas!

Grafik zajęć ZAPISY

ZUMBA

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Dzięki Zumba® Fitness nie tylko zadbasz o swoją sylwetkę oraz kondycję, ale także poprawisz swoje samopoczucie! Dzięki prowadzeniu zajęć przez dwóch instruktorów, poczujesz się jakbyś był/a na imprezie. Proponowane zajęcia stanowią połączenie aerobiku i tańców latyno-amerykańskich. Zumba® Fitness świetnie uwalnia energię i pobudza do działania. Do zabawy możesz dołączyć w dowolnym momencie! Zapraszamy!

Grafik zajęć ZAPISY

LADIES LATINO

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Która z nas nie chciałaby poruszać się z takim wdziękiem i gracją jak latynoskie piosenkarki – teraz to marzenie może się spełnić! Specjalnie przygotowana choreografia w rytmach energicznej muzyki pozwoli Ci zatracić się w tańcu i poczuć się wyjątkowo w swoim ciele. Latino solo to taniec, który angażuje różne grupy mięśni, przez co pozwala świetnie wymodelować sylwetkę i spalić kalorie. Jeśli kochasz tańczyć, ale Twój partner niekoniecznie, jesteś singielką albo po prostu szukasz ciekawych zajęć, dzięki którym nabierzesz pewności siebie, latino solo to kurs stworzony dla Ciebie!

Grafik zajęć ZAPISY

AERIAL HOOP

Zajęcia na podwieszonych kołach cyrkowych na których uczestnicy wykonują figury na dolnym i górnym drążku. Wzmacniają siłę i rozciągają.

Grafik zajęć ZAPISY

EXOTIC

To zajęcia dla każdej kobiety, która chce poczuć się  kobieco, pięknie i seksownie. Tutaj liczy się wdzięk i subtelna choreografia. Zajęcia odbiegają od klasycznego Pole Dance, w którym wykorzystuje się głównie siłę – tutaj skupiamy się na floorwork’u i seksownej choreografii. Dlatego na zajęcia Exotic może przyjść każda kobieta, która nie miała do czynienia z Pole Dance

Grafik zajęć ZAPISY

BLACKROLL & STRETCH

Zajęcia są połączeniem rolowania ze stretchingiem, na który składają się ćwiczenia z wielu obszarów: wzmacniania, mobilizacji, oddychania i rozciągania

Grafik zajęć ZAPISY

*PRACTIS – oznacza dodatkowe zajęcia w cenie karnetu. Jest to trening indywidualny grup w soboty. Zajęcia są bez instruktora, z dostępem do sali i muzyki. W tym czasie można szlifować to, czego kursanci nauczyli się na zajęciach w tygodniu.