KOBIETY

taniec knurów

Pole Dance

Bungee NOWOŚĆ !!!

Salsation

Zumba

Ladies Latino

SEXY DANCE

POLE DANCE

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Co nas wyróżnia? Dbamy o Wasz komfort na zajęciach, na jednego uczestnika zajęć przypada jedna rurka (wymagana wcześniejsza REZERWACJA telefoniczna, mailowa, lub bezpośrednio na recepcji). Grupa to maksymalnie 8 osób, co oznacza, że Instruktor będzie miał czas dla każdego. Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki
i tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów. Taniec na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową i kondycję, wzmocnisz swoje ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności. Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na ciało, ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój.

Cennik

130zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu + PRACTIS / 60min. + 60min.

230zł / 8 wejść / 2x w tygodniu + PRACTIS / 120min. + 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

BUNGEE !! NOWOŚĆ !!

(OPEN, bez granicy wiekowej)

BUNGEE to NAJNOWSZA FORMA FITNESSU. Ze względu na Wasz komfort wymagana wcześniejsza REZERWACJA telefoniczna, mailowa lub bezpośrednio na recepcji. Na jedną linę przypada tylko jedna osoba. Na zajęciach grupa liczy 10 osób, razem z Instruktorem. Jest to fantastyczny pomysł na organizację zajęć dla osób znudzonych standardowymi formami aktywności fizycznej. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness, zawodowych sportowców i pasjonatów tańca są stworzone tak, by każdy uczestnik zajęć wyszedł z sali zadowolony z efektu ćwiczeń i chciał wrócić po więcej. Oderwij się od ziemi i dołącz do nas!

Cennik

130zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

230zł / 8 wejść / 2x w tygodniu / 120min.

Grafik zajęć ZAPISY

SALSATION

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Salsation to połączenie treningu funkcjonalnego i różnych stylów tanecznych pochodzących z najgorętszych stron świata. Salsation ma na celu nie tylko rozruszać ciało, ale także zrelaksować umysł i poradzić sobie z nagromadzonym stresem. Każda choreografia to oddzielna historia, która stwarza okazję do pokazania swoich emocji i wyrażenia siebie poprzez ruch. Celem Salsation, jest zwiększenie świadomości ciała uczestników zajęć oraz rozwój ich muzykalności. Poprzez zmysłowe ruchy typowe dla latynoamerykańskich rytmów, tancerze uczą się, jak za pomocą ciała wyrażać emocje i interpretować muzykę. Każda choreografia to oddzielna historia opowiadana do innej piosenki – na przykład o sile miłości, która uskrzydla i wzbija do nieba, albo o wyczerpującej walce z samym sobą. Nie ma tu wielu podskoków ani skomplikowanych, gwałtownych ruchów – w Salsation nie chodzi o to, aby popisywać się sprawnością, lecz dać się ponieść żywiołowi tańca i czerpać z niego czystą przyjemność.

Cennik

60zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

90zł / 8 wejść / 2x w tygodniu / 120min.

Grafik zajęć ZAPISY

ZUMBA

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Dzięki Zumba® Fitness nie tylko zadbasz o swoją sylwetkę oraz kondycję, ale także poprawisz swoje samopoczucie! Dzięki prowadzeniu zajęć przez dwóch instruktorów, poczujesz się jakbyś był/a na imprezie. Proponowane zajęcia stanowią połączenie aerobiku i tańców latyno-amerykańskich. Zumba® Fitness świetnie uwalnia energię i pobudza do działania. Do zabawy możesz dołączyć w dowolnym momencie! Zapraszamy!

Cennik

60zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

90zł / 8 wejść / 2x w tygodniu / 120min.

Grafik zajęć ZAPISY

LADIES LATINO

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Która z nas nie chciałaby poruszać się z takim wdziękiem i gracją jak latynoskie piosenkarki – teraz to marzenie może się spełnić! Specjalnie przygotowana choreografia w rytmach energicznej muzyki pozwoli Ci zatracić się w tańcu i poczuć się wyjątkowo w swoim ciele. Latino solo to taniec, który angażuje różne grupy mięśni, przez co pozwala świetnie wymodelować sylwetkę i spalić kalorie. Jeśli kochasz tańczyć, ale Twój partner niekoniecznie, jesteś singielką albo po prostu szukasz ciekawych zajęć, dzięki którym nabierzesz pewności siebie, latino solo to kurs stworzony dla Ciebie!

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu  / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

SEXY DANCE

(OPEN, bez granicy wiekowej)

Tutaj szpilki odgrywają kluczową rolę, nauczysz się uwodzicielskiej choreografii w kobiecym stylu, a także świadomości swojego kobiecego ciała. Każda choreografia to inny ruch wykonywany z gracją i lekkością. Zajęcia świetnie kształtują postawę i wzmacniają całe ciało. Nie od dziś wiemy, że szpilki angażują wiele partii mięśniowych naszego ciała, są prawie jak zajęcia fitness. Jeśli dodamy do nich taniec, to efekt końcowy zadowoli każdą z pań.

Cennik

75zł / 4 wejścia / 1x w tygodniu / 60min.

Grafik zajęć ZAPISY

*PRACTIS – oznacza dodatkowe zajęcia w cenie karnetu. Jest to trening indywidualny grup w soboty. Zajęcia są bez instruktora, z dostępem do sali i muzyki. W tym czasie można szlifować to, czego kursanci nauczyli się na zajęciach w tygodniu.